Találkozz Leiner Laurával!

Május 16-án könyvtárunkban dedikál Leiner Laura ifjúsági író, aki fantasztikus népszerűségével eléri azt, hogy új könyveiért órákat képesek sorban állni a fiatal olvasók.

A dedikálás 14 órától 15 óráig tart, ami azt jelenti, hogy aki 15 óráig megérkezik a könyvtárba, mindenképpen dedikáltathat, akkor is, ha még sokan várakoznak. Ezért nagyon fontos, hogy 15 óráig érkezzetek meg a helyszínre.  Az eseményre mindenki hozhatja a saját kötetét, de lehetőség lesz vásárlásra is, mert a kitelepül az L&L könyvesbolt is a kötetekkel, és a kötetekhez tartozó kiegészítőkkel. A könyvesbolt termékeit IDE KATTINTVA lehet megnézni.

A dedikáláson a nagy érdeklődésre való tekintettel a szervezők azt kérik az olvasóktól, hogy személyenként egy kötetet hozzanak magukkal. Ez azért nagyon fontos, mert így mindenkivel lesz idő pár szót váltani, fényképet készíteni.

Az eseményen való részvétel ingyenes.

májusi-dedikálás

Mesevetélkedő - 2024.Lássuk a meséket!
+ +